امروز : ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
En

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت جمکو در پی شهادت رئیس جمهور و هیأت همراه

تاریخ ارسال : ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت جمکو در پی شهادت رئیس جمهور و هیأت همراه

"انا لله و انا الیه راجعون”

حادثه‌ی دردناک سقوط بالگرد حامل آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، رییس جمهوری اسلامی ایران، دکتر حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه، آیت‌الله آل‌هاشم، امام جمعه تبریز، به ویژه دوست و همکار عزیز جناب آقای دکتر مالک رحمتی، استاندار آذربایجان شرقی از مدیران جوان و جهادی و چند تن دیگر از همراهان و شهادت‌ ایشان در راه خدمت و تحقق آرمان‌های مقدس نظام جمهوری اسلامی، دل‌ها را غرق اندوه و ماتم کرد و ملتی را به سوگ نشاند.

خادم الرضا، آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رحمه الله، همواره صادقانه و خالصانه برای خدمت، تلاشی وافر و شبانه‌روزی داشتند و در نهایت در راه خدمت به ملت شریف ایران به درجه رفیع شهادت نائل گردیدند. نام این بزرگ‌مردان که عمر شریف خود را در مسیر دفاع و صیانت از آرمان‌های انقلاب اسلامی و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم سپری کردند، در تاریخ ماندگار و روح بلندشان با ارواح طیبه شهدا محشور خواهد شد.

اینجانب نیز اندوه‌جانکاه شهادت خادم جمهور و همراهان او، که همه ما را در سوگ نشاند، به محضر حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری مدظله العالی و ملت شریف ایران تسلیت گفته و از درگاه احدیت برای شهدای این سانحه غفران الهی و علو درجات را مسألت می‌نمایم. 

محمد جعفری اناری
مدیرعامل شرکت جمکو